III Festiwal Biegowy

Miejsce: 
Wschowa
Data: 
14.10.2018 14:00

W niedzielę, 14 października odbędzie się trzeci Festiwal Biegowy. Trasa zawodów, tak jak przez dwa poprzednie sezony przebiegać będzie w Rynku dla najmłodszych, a następnie wraz ze wzrostem wieku uczestników biegi odbędą się  ulicami miasta na wyznaczonych trasach wokół Rynku we Wschowie, Placu Zamkowego, Placu Farnego, aż do biegu głównego na dystansie 5 km rozgrywanego  na wyznaczonych pętlach biegowych (1x 400 m + 3x1500 m) z wykorzystaniem pobliskich parków. Trasy biegowe posiadają nawierzchnię mieszaną (kostka brukowa, asfalt, nawierzchnia żwirowa). W tym roku impreza zostanie wzbogacona o kolejny element – elektroniczny pomiar czasów wszystkich uczestników w najważniejszych biegach.

Sportowe emocje, mnóstwo nagród, ciesząca się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników biegów loteria fantowa i mnóstwo, mnóstwo uśmiechów od wszystkich zmęczonych, ale zadowolonych uczestników festiwalu. Szczegółowy program, regulamin zawodów znajdziesz TUTAJ.

Zapisy i zgłoszenia do biegów dziecięcych, szkolnych oraz  Biegu Głównego na dystansie 5 000 m. (zawierających imię, nazwisko rok urodzenia) odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej do dnia 13 października 2018 roku na adres e-mail: osowka1234atwp [dot] pl lub bezpośrednio w biurze zawodów  w dniu 14.10.2018 r. do godziny 13.30. Do zobaczenia na wschowskim rynku w niedzielę 14 października.

Publikacja: s.ps